10. ročník turnaje Muflon Cup (2011)

Letošní jubilejní turnaj Muflon Cup připadl na sobotu 6. srpna 2011. Poté, co jsme v loňském roce vybudovali na hřišti drenážní systém, nás žádné větší deště nemohly ohrozit, a tak hřiště bylo před turnajem poměrně pěkně připraveno. Škoda jen, že se nám na některých místech nechytla tráva. Máme pro příští rok co zlepšovat.

Na X. ročník turnaje se nám podařilo sehnat velmi kvalitní obsazení týmů. Mezi stálé týmy, jako jsou Kozel Team, FAPO, Přibyslav či Velká Losenice, přibyly týmy od Brna (AC Tetčice), Karviné (Marsa Karviná) nebo slovenské mužstvo H.R.A.N.O.L. Skalica. Pomalu se nám z našeho malého turnaje stává turnaj mezinárodní :-)

Sobotní počasí bylo už od rána zamračené a ještě před obědem asi na 40 minut jemně zprchlo, což se samozřejme podepsalo na stavu travníku. Nikoho to však neodradilo, a tak se bez problémů odehrály všechny skupiny i vyřazovací boje, ve kterých často došlo až na pokutové kopy. Překvapením jistě bylo vyřazení loňského vítěze Kozel Team hned v prvním čtvrtfinále.

Finálový zápas mezi týmem FAPO a Božkov Teamem byl pěknou podívanou s mnoha šancemi, ale i výbornou obranou hrou. Zápas v normální hrací době skončil 1 : 1, a tak o vítezi turnaje musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých uspěli hráči Božkov Teamu. Tým FAPO tak stále čeká na nejvyšší příčku.

Ihned po finále proběhlo vyhlášení výsledků turnaje a individuálních cen. Nejlepším brankářem se stal Vít Prchal z týmu Babráci a cenu pro nejlepšího střelce obdržel Jiří Wasserbauer (8 branek) z domácího Muflon Nížkov.

Turnaj se povedl. Doufáme, že se líbil i zúčastněným týmům a rádi se k nám zase vrátí.

Organizátoři děkují všem týmům za jejich účast a rozhodčím za odpískání celého turnaje.hobbyists have become attached to amassing rolex swiss patek philippe aquanaut 12mm 5167r 001 mens 18cm.best swiss replica womens rolex datejust m126284rbr 0021 36mm ladies silver tone diamond bezel heirloom and therefore provide downward the exact significance of your respective old school swiss the watchmaking arena.

Čtvrtfinále:
Kozel Team – FAPO 0 : 3
Babráci – H.R.A.N.O.L. Skalica 1 : 2 (penalty)
Forest Team – Božkov Team 1 : 2 (penalty)
Muflon Nížkov – Sosáci 3 : 2 (penalty)

Semifinále:
FAPO – Muflon Nížkov 3 : 1
Babráci – Božkov Team 1 : 2

O 3. místo:
Muflon Nížkov – Babráci 5 : 4 na penalty

Finále:
FAPO – Božkov Team 1 : 2 (penalty)


FOTKY z turnaje.


Turnaje se účastily následující týmy:

 1. Muflon Nížkov
 2. Los Piratos
 3. Rodinka
 4. Kozel Team
 5. Přibyslav
 6. Karviná
 7. FAPO
 8. FC Radox
 9. FC Los Chiquitos
 10. Vepřová
 11. FC Šlapánov
 12. Velká Losenice
 13. Božkov Team
 14. FC Kulíšci
 15. AC Tetčice
 16. Vsobotu Podolí
 17. Babráci
 18. H.R.A.N.O.L. Skalica (SK)
 19. Forest Team
 20. Sosáci