16. ročník turnaje Muflon Cup (2017)

FOTKY Z TURNAJE

16. ročník turnaje Muflon Cup je úspěšně za námi. Jako každý rok, tak ani letos se nám nevyhnuly potíže s počtem přihlášených týmů. Ještě týden před turnajem jsme drželi plný počet 20 týmů, ale z důvodů dovolených a zápasů velkého fotbalu se několik týmu odhlásilo. V sobotu 29. července se 17 týmů rozdělilo do 3 základních skupin. Mezi nováčky turnaje patřili Žďárští Rafani a Pyšel. Po letech jsme znovu přivítali i fotbalisty z SKVepřová. A i letos přijeli hráči ze Slovenska z týmů Impérium a KFC Sekaná.

Lonští finalisté potvrdili své kvality a postoupili ze základních skupin (Drink Team, Kozel Team). Ve čtvrtfinále je doplnili oba slovenští zástupci (Impérium, KFC Sekaná), domácí Mufloni, Handball Team, Žižkovo pole a fotbalisté Here for Beer, kteří byli svým postupem docela překvapeni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Semifinálové zápasy byly na rozdíl od těch čtvrtfinálových více vyrovnané a o postupujících do finále musely rozhodnout penalty. O 3. místo se již tradičně také kopaly pokutové kopy, ve kterých uspěli hráči KFC Sekaná nad Muflon Nížkov. Ve finále na sebe narazili loňští vítězové Kozel Team a Impérium. Impérium si udrželo svoji herní kvalitu i ve finále a vyhrálo i poslední zápas turnaje 2 : 0. Gratulujeme!

Čtvrtfinále:
Kozel Team – Handball Team 2 : 0
Muflon Nížkov – Here for Beer 5 : 1
KFC Sekaná – Žižkovo Pole 1 : 0
Drink Team – Impérium 0 : 3

Semifinále:
Kozel Team – KFC Sekaná 0 : 0 (4 : 2 penalty)
Impérium – Muflon Nížkov 2 : 2 (3 : 2 penalty)

O 3. místo:
KFC Sekaná – Muflon Nížkov 4 : 3 penalty

Finále:
Kozel Team – Impérium 0 : 2

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Luboš Jankovič z KFC Sekaná a cenu pro nejlepšího střelce si odnesl Jakub Pospíchal z Muflon Nížkov s 11 góly.