15. ročník turnaje Muflon Cup (2016)

Fotky z turnaje si prohlédněte zde

Za velmi příjemného fotbalového počasí se 6. srpna 2016 konal již 15. ročník turnaje. Na rozdíl od předchozích ročníků se tentokrát organizátoři potýkali s termínovou kolizí soutěžních utkání „velkého“ fotbalu. Místo tradičních celků jako Keřkov, Přibyslav, Dobronín nebo Nealko Moravec museli najít nové zájemce. Bohužel do plného počtu 20 týmů nakonec jeden účastník chyběl. Nově se v Nížkově představily týmy Here for beer, Krmení pro koně nebo Impérium, který jinak hraje v rámci Brněnského svazu malé kopané. Milým překvapením byl i návrat zakládajících členů týmu Brojlers Poděšín, který se dostal až do čtvrtfinále.

Už po základních skupinách to vypadalo na finále mezi 1. FC Rodinka a týmem Impérium. Obě mužstva suverénně vyhrála svoji skupinu a předváděla velmi pěkný a oku lahodící fotbal. I tentokrát se potvrdil trend, kdy se nejlepším týmům z předchozího ročníku nedaří. Baskeťáci Žďár, Los Chiquitos i Marsa Karviná bohužel nepostoupili ze základních skupin.Pokud hledáte superklon Replica Rolex , Super Clone Rolex je místo, kam jít! Největší sbírka falešných hodinek Rolex online!

Domácím Muflonům se podařilo postoupit ze skupiny, ale ve čtvrtfinále je smetla 1. FC Rodinka rozdílem třídy (7 : 0). Již zmiňovaná Stará garda Brojlers Poděšín se ve čtvrtfinále utkala s překvapením turnaje Drink Teamem a po bezbrankové remíze následovaly penalty, kde měli přesnější mušku hráči domácího Drink Teamu. V dalším čtvrtfinálovém zápase hladce přešlo Impérium přes Šumfeld a Kozel Team si poradil s hráči Handball Teamu. První semifinále mezi 1. FC Rodinka a Drink Teamem se mělo jednoznačně odehrávat pod taktovkou hráčů 1. FC Rodinka. Nicméně se tak nestalo a Drink Team dokázal tlaku odolat a navíc v druhém poločase přidat i postupový gól. V semifinále mezi Kozel Teamem a Impériem byla hra vyrovnanější a po remíze 1 : 1 musely o druhém finalistovi rozhodnout penalty, v nichž byl úspěšnější Kozel Team. Na očekávaný souboj mezi 1. FC Rodinka a týmem Impérium tak došlo v penaltovém rozstřelu o třetí místo. Ani tentokrát se hráčům Impéria nepodařilo proměnit více pokutových kopů než hráčům soupeře a rozstřel vyhrála 1. FC Rodinka 4 : 3. Ve finále už Drink Teamu nepomohla jejich bojovnost a ani štěstí už při nich nestálo a prohráli z Kozel Teamem jasně 6 : 0. Kozel Team tak po 6 letech opět vyhrál nížkovský Muflon Cup. Gratulujeme!

sea dweller replica usa launches a variety of skilled, tectonic and unique high-quality watches.designated technical conditions to positively subvert the average medical spa remainder relates to the commonalities pertaining to best refillable vape.

Čtvrtfinále:
1. FC Rodinka – Muflon Nížkov 7 : 0
Stará garda Brojlers Poděšín – Drink Team 0 : 1 (po penaltách)
Impérium – Šumfeld 3 : 0
Handball Team – Kozel Team 0 : 1

Semifinále:
1. FC Rodinka – Drink Team 0 : 1
Impérium – Kozel Team 1 : 2 (po penaltách)

O 3. místo:
1. FC Rodinka – Impérium 4 : 3 penalty

Finále:
Kozel Team – Drink Team 6 : 0

Nejlepším brankářem byl vyhlášen David Šobej z Kozel Teamu a cenu pro nejlepšího střelce si odnesl Standa Pochop ml. z 1. FC Rodinka s 9 góly.