12. ročník turnaje Muflon Cup (2013)

První srpnovou sobotu se konal již tradiční turnaj Muflon Cup s pořadovým číslem 12. Třiceti stupňová vedra neodradila 18 týmů, které se na výborně připraveném trávníku utkaly o hodnotné ceny.

Turnaj opět navštívily stálé týmy jako Kozel Team, Brojlers Poděšín, FC Radox, Autobus Club, Baskeťáci nebo Marsa Karviná. Také si po roční přestávce opět přijel zahrát tým složený z hráčů z České Republiky a i ze Slovenska KFC Sekaná (dříve H.R.A.N.O.L Skalica). Nováčkem turnaje byly týmy Tequila Škrdlovice a Oťasové ze Žďáru n. Sázavou.

Už během bojů v základních skupinách došlo na překvapení v podobě vyřazení Kozel Teamu. Domácí Mufloni i 1. FC Rodinka postoupily do vyřazovacích bojů. Rodince se dařilo o trochu více, protože skončila po penaltovém boji na pěkném 3. místě. Do finále se probojovaly mužstva Marsa Karviná a KFC Sekaná. Na finálovém zápase bylo vidět, že hráči obou týmů toho mají za celý den dost, a tak utkání skončilo v normální hrací době 0 : 0. V penaltovém rozstřelu si lépe vedli hráči KFC Sekaná a radovali se z celkového vítězství.

Nejlepším střelcem turnaje byl Jiří Dítě z týmu Oťasové, který nastřílel 9 branek a cenu pro nejlepšího gólmana si odnesl Lubomír Jankovič z vítězného týmu KFC Sekaná.
avant-garde may possibly be the points with regards to alexander mcqueen rolex.rolex swiss https://www.omegawatch.to/ could be tempting.

Čtvrtfinále
1. FC Rodinka – Autobus Club 1 : 1 (penalty 4 : 3)
KFC Sekaná – Bílá Síla 2 : 1
Oťasové Dobronín 1 : 4
Marsa Karviná – Muflon Nížkov 1 : 0

Semifinále
Dobronín – KFC Sekaná 0 : 3
1. FC Rodinka – Marsa Karviná 0 : 0 (penalty 5 : 6)

O 3. místo
1.FC Rodinka – Dobronín 7 : 6 penalty

Finále
KFC Sekaná – Marsa Karviná 0 : 0 (5 : 3 penalty)


Fotky z turnaje


Účastníci turnaje

 1. Muflon Nížkov
 2. Los Chiquitos
 3. Marsa Karviná
 4. Dobronín
 5. FC Radox
 6. Autobus Club
 7. Skalica (SK)
 8. Baskeťáci Žďár
 9. Drink Team
 10. Božkov Team
 11. Tequila Škrdlovice
 12. Brojlers Poděšín
 13. Kozel Team
 14. 1. FC Rodinka
 15. Keřkov
 16. Velká Losenice
 17. Hippos
 18. Polná
 19. Otíci
 20. Slavkovice