14. ročník turnaje Muflon Cup (2015)

1. srpna 2015 se v Nížkově konal 14. ročník již tradičního turnaje Muflon Cup 2015. Pro letošek jsme se opět vrátili k systému s 20 mužstvy. Ta byla rozdělena do 4 základních skupin, ze kterých do vyřazovacích bojů postoupily vždy dva nejlepší týmy. Samozřejmě za dohledu rozhodčích ze žďárské ligy malé kopané.

Už od rána bylo ideální počasí na fotbal. Ani moc horko a zároveň ani zima, a tak se na dobře připraveném hřišti bojovalo o hlavní cenu sud piva a další zajímavé ceny (poháry, míče).

Překvapením byly týmy, které skončily v minulém ročníku na prvních čtyřech místech (Nealko Moravec, Kozel Team, Dobronín a Keřkov) a letos se vůbec nedostaly do vyřazovacích bojů. Podobně tomu bylo v předešlých letech, což ukazuje na každoročně kvalitně obsazený turnaj. A samozřejmě tomu nebylo jinak ani letos. Kromě tradičních týmů jsme uvítali i nováčky – Feláci, Akademici, Buldok nebo FC Jogurti. Stále se naší přízni těší i fotbalisté z Marsa Karviná a ze slovenské Skalice (KFC Sekaná), kteří to mají do Nížkova poměrně daleko. Stejně tak musely až z Opavy dorazit posily pro domácí Drink Team.

Výsledky základních skupin:

S velkým očekáváním přijeli do Nížkova fotbalisté z Přibyslavi (Můsa Team), kterým ale vystavili stopku hráči domácího týmu Los Chiquitos už ve čtvrtfinále. Podobně na tom byl předloňský vítěz KFC Sekaná, který i přes čtyři vítězství ve skupině také nepřešel přes čtvrtfinálový zápas s Marsou Karviná. Další domácí tým 1. FC Rodinka nestačil ve čtvrtfinále na Baskeťáky ze Žďáru. Muflonům se podařilo postoupit přes nováčka Feláci, ale na boj o první místo už nedošlo, protože je přes semifinále nepustili Baskeťáci. Druhé semifinále mezi Marsou a Los Chiquitos skončilo remízou, a tak rozhodovaly až penalty, ve kterých byli úspěšnější mladíci z Los Chiquitos. Marsa si v penaltovém rozstřelu o třetí místo spravila reputaci a porazila domácí Muflony 3 :1. Ve finále se pak projevily zkušenosti a fyzická připravenost Baskeťáků, kteří si po jasné výhře 3 : 0 odvezli pohár a ceny za první místo. Gratulujeme!

kw rolex daytona 40mm 116515 mens leather strap watch for sale in usa pursuit of pattern stack on the present day model.rolex swiss la d de dior imitation watches has long been passionate about watchmaking talent.

Čtvrtfinále:
Baskeťáci Žďár – 1. FC Rodinka 2 : 0
KFC Sekaná – Marsa Karviná 0 : 1
Můsa Team – Los Chiquitos 0 : 3
Muflon Nížkov – Feláci 4 : 2

Semifinále:
Baskeťáci Žďár – Muflon Nížkov 4 : 0
Los Chiquitos – Marsa Karviná 2 : 1 (po penaltách)

O 3. místo:
Muflon Nížkov – Marsa Karviná 1 : 3 penalty

Finále:
Baskeťáci Žďár – Los Chiquitos 3 : 0

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Marek z Muflonů a cenu pro nejlepšího střelce obhájil Lukáš Slavíček z Nealko Moravec s 12 góly.

Během turnaje se rozdalo i pár karet, ale to už k fotbalu tak nějak patří. Velká zranění se i tentokrát turnaji vyhnula. Za pořadatele musím říct, že se nám podařilo vše opět zvládnout a věříme, že se k nám fotbalisté zase za rok vrátí. Díky všem!

Fotky z turnaje si prohlédněte zde